Lezzet

Lezzet'i en stil sahibi mekanlarda hayal edin.

Lezzet

Lezzet'i en stil sahibi mekanlarda hayal edin.

Modern ve çağdaş çizgilerin kullanıldığı tüm restaurant ve barlarımızda leziz tatlar eşliğinde keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Yemek yemenin bir ihtiyaç'dan çok sanat olduğuna inanan ünlü aşçılarımızın parmaklarına kendinizi bırakın, onlar sizi şımartsın.

Teras A’la Carte Restaurant'ta Türk ve Dünya lezzetlerini tadabilir, Lobby Lounge Restaurant'da Türk ve Dünya mutfağının kolay hazırlanabilir yiyeceklerinden oluşan menüsü ile hizmetinizde. Cafe ve Patisserie'de bir keyif molasına ne dersiniz? Golden Palas Hotel sizi lezzet yolculuğuna çıkarmaya hazır.

Teras A'la Carte Restaurant

Konforu ve lezzeti bir arada hayal edin...
Türk ve Dünya mutfağından seçme hazırlanmış lezzetler ve özellikle iddialı olduğumuz balık menümüz ile rahat ortamın eşsiz konsepti ile sizleri ve misafirlerinizi özel bir yemeğe davet ediyoruz. Aynı zamanda konaklayan misafirlerimizin açık büfe kahvaltısı teras restaurantımızda verilmektedir.

Lobby Lounge Restaurant

Gelenekseli hayal edin...
Geniş ve rahat lobbyrestaurantımızda Türk ve Dünya mutfağının kolay hazırlanabilir yiyeceklerinden oluşan menüsü ile hizmetinizdedir.

Cafe & Patisserie

Güne tatlı bir ara vermeyi hayal edin... 
Lobi alanında hizmet veren Cafe & Patisserie çay-kahve menüsü, pastane ürünleri, snack çeşitleri ve seçkin alkollü ve alkolsüz içecekleri ile haftanın 7 günü hizmet vermektedir.
Tüm gün 07:00 - 01:00

Oda Servisi

Günün 24 saati uluslararası menü seçeneklerinin odanızda servis edildiği kişisel restaurantınız.

 

Galeri

replica watches https://www.puretimes.net