SPA & Havuz

Günün yorgunluğundan arınacağınız mekan...

SPA & Havuz

Günün yorgunluğundan arınacağınız mekan...

Garden Spa

Günün yorgunluğundan arınacağınız, tüm stresinizi geride bırakacağınız Sağlık Kulübü ; jakuzi keyfini aynı anda yaşabileceğiniz yarı olimpik kapalı yüzme havuzumuz ve son teknoloji aletler ve derslerin bulunduğu deneyimli yaşam koçlarımız eşliğinde spor yapabileceğiniz spor salonumuz ile sizlere huzur, yenilenme ve fit olmak için bulunmaz bir kaçış sunmaktadır.

Spa Kullanımı;
Bakım öncesinde sauna,buhar odası özel kapalı havuzumuzu denemenizi tavsiye ederiz. Bakımınıza geç kalmanız durumunda lütfen Spa Resepsiyonu önceden bilgilendiriniz.Aksi takdirde gecikme süresi toplam bakım saatinizden düşülecektir.

Bakımınız sonrasında sizler için özel olarak hazırladığımız sessiz dinlenme odalarımızda uzanıp rahatlayabilir,özel hazırlanmış taze meyve sularımızla serinleyebilir veya bitkisel çaylarımızdan seçebilirsiniz.

Konforunuz için bornoz,havlu ve terlik ihtiyaçlarınız görevlilerimiz tarafından sağlanmaktadır. Spa sakinliği ve rahatlamayı amaçlayan bir ortamdır.Bunedenle,alçak sesle konuşarak ve sessizliğin keyfini çıkartarak ,diğer misafirlerimizin sessizlik mehremiyet isteğini de saygıyla karşılayacağınızdan eminiz.Spa&Hamam keyfini çıkartırken cep telefonunuzu kullanmamanızı önemle rica ederiz.

Rezervasyon ve İptaller;
Bakımlarınız için belirli bir zaman dilimi size özel olarak rezerve edilmektedir.Bu nedenle randevunuzu herhangi bir sebepten dolayı değiştirmek veya iptal etmek isterseniz ,lütfen 3 saat önceden haber veriniz.

Çalışma Saatleri:

Spa & Hamam 

Pazartesi – Cumartesi  12:00 – 22:00

Pazar   /  Kapalı

 

Fitness ve Diğer Alanlar

Pazartesi - Cumartesi 12:00 – 22:00

 Pazar  / Kapalı


Spor Merkezi

1 adet büyükler için ısıtmalı ve taşmalı iç havuz; 1 adet çocuk havuzu; profesyonel Fitness alanı, Bayan Sauna, Bayan Buhar Odası, Erkek Sauna, Erkek Buhar Odası, Bayan Dinlenme ve masaj Odası, Erkek Dinlenme ve masaj odası, Bayan giyinme ve soyunma alanı duş ve wcleri, Bay Soyunma alanı duş ve wcleri.

Fitness Center

Yüksek teknolojiye sahip son model ekipmanlarla donatılmış egzersiz alanında deneyimli profesyonel antrenörler eşliğinde spor yapma imkanı bulunmaktadır.

Fin Hamamı

Bedensel ve ruhsal arınma geleneğini sürdürüyoruz. Sağlık, güzellik ve temizlik için vücut bakımı ve masaj çeşitlerinin uygulandığı Fin Hamamımız dinlenmeniz ve yorgunluğunuzu atmanız için hazırlandı.

Masaj Dinlenme Salonu

Garden Spa'da ozel dinlenme alanı olarak dizayn edilmiş olan bu alanlarda, vücudunuzu, zihninizi ve ruhunuzu dinlendirebilir ya da hafif bir yiyecek veya taze sıkılmış meyve suyunuzu içebilirsiniz.

Plates

Vücudunuzu, zihninizi ve ruhunuzu plates egzersizleri ile dinlendirebilirsiniz.

Havuz

Güne zinde başlamak veya yoğun iş toplantılarından sonra günün yorgunluğunu atmak için Garden Spa'nın içerisinde yer alan, otel misafirlerimize ve üyelerimize özel dinlenme alanı bulunan kapalı yüzme havuzumuzda konfor hat safhadadır.

Şok Duş

Vücudunuza canlılık kazandıracak ve sizi diriltecek özel şok duşlar.

Sauna

Tamamı ahşap ile dizayn edilmiş saunalar ferah bir dinlenme alanına sahiptir.


Galeri

replica watches https://www.puretimes.net